NOWY GRAND SCENIC


 

grand scenic promo 1


Rewolucyjny design


Nowe Renault GRAND SCENIC przyciąga spojrzenia nowoczesną i elegancką sylwetką. Linia boczna o wyraźnie zarysowanych kształtach, zdecydowanie charakterystyczna i mocno podkreślona linia tyłu, pionowe tylne światła z efektem 3D, 20” obręcze kół w standardzie, aluminiowe relingi dachowe z matowym wykończeniem, a także dwukolorowe nadwozie wyróżniające się i doskonale podkreślające dynamiczne proporcje nadwozia...

grand scenic promo 2


Komfortowe i pomysłowe wnętrze dla całej rodziny

Nowe Renault GRAND SCENIC zapewnia komfort i duże możliwości zmiany konfiguracji wnętrza spełniające potrzeby każdej rodziny, nawet tej najbardziej licznej. Dzięki systemowi One-Touch możesz w mgnieniu oka uzyskać płaską podłogę umożliwiającą łatwy przewóz bagaży i dużych rzeczy. Do dyspozycji masz również pomysłowe schowki „Easy Life”: przesuwaną centralną konsolę, szufladę w desce rozdzielczej na wprost fotela pasażera z przodu, pomysłowe składane stoliki wbudowane w tylną część oparć przednich foteli... Pomyśleliśmy o wszystkim, aby czas spędzony w samochodzie był jak najbardziej przyjemny.

grand scenic promo 3


Zaawansowane technologie

Korzystaj z zaawansowanych technologii pokładowych. Nowe Renault GRAND SCENIC jest wyposażone w najnowsze innowacyjne technologie wspomagające prowadzenie, w tym m.in. system utrzymywania pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych oraz system wykrywania zmęczenia kierowcy... Twoje wrażenia z jazdy będą niepowtarzalne dzięki technologii MULTI-SENSE, a kolorowy wyświetlacz przezierny Head-Up zapewni Ci w każdej sytuacji wszystkie potrzebne informacje. Podróżuj komfortowo i w pełni bezpiecznie wraz z Nowym Renault GRAND SCENIC.

Galeria


  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-001.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-001.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-002.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-003.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-004.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-005.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-006.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-007.jpg.ximg.l_full_m.smart
  • renault-grand-scenic-rfa-ph1-reveal-media-gallery-008.jpg.ximg.l_full_m.smart